">

RicBerry stāsts

RicBerry stāstu atdzīvina Ieva Viļuma – Latvijas sabiedrībā pazīstama persona, kas ilgus gadus darbojusies gan kā Latvijas Nacionālās operas soliste, gan Rīgas Muzikāla teātra soliste un direktore, kas, Operetes "atmodas" laikā, pēc vairāk kā 10 gadu pārtraukuma, sapulcināja tūkstošiem operetes cienītāju, ļaujot tiem atkal izbaudīt šī lieliskā žanra burvību. Nu jau kopš 2012.gada Ieva savu māksliniecisko būtību un talantu novirza inovatīvu produktu radīšanā no ogām, kas ir RicBerry sortimenta pamatā. Pati būdama izteikta gardēde, Ieva īpašu vērību pievērš ikkatra produkta garšai, eksperimentējot ar dažādiem garšu salikumiem un receptēm. Šīs īpašības un ogu dabas dāvātā vērtība ir augsne, lai rastos RicBerry dabīgie, veselīgie un garšīgie oriģinālprodukti no ogām. Tos nogaršojot - var saprast, ka veselīgi ēst ir vienkārši!

 

Īpašnieki Ieva Viļuma un Raimonds Brendelis 

 

Mēs esam misijā

Ar mūsu produktiem ir ļoti vienkārši uzsākt uzlabot savus ēšanas paradumus. Būdami meistari prasmē apvienojot ogu dabas doto vērtību un garšu, mēs radām veselīgi-garšīgus, oriģinālus ogu produktus Tavai ikdienas dzīvei.

 

Oriģinālprodukti no ogām

RicBerry ir meistari prasmē apvienot veselīgo un garšīgo, radot 100% dabīgus, inovatīvus produktus no Latvijā audzētajām ogām. Mūsu mērķis ir saglabāt ogu dabas dāvāto vērtību, svaigumu un sulīgumu, tāpēc tās tiek pārstrādātas pēc īpaši saudzīgas RicBerry tehnoloģijas. Šobrīd vairāk kā 120 RicBerry orģinālproduktu sortimentā ir sukādes, sīrupi, limonādes, ogu konfektes, ogu košļājamās konfektes, ogu deserta mērces, ogu kečupi, ogu šokolādes.

        

„Veselīgs», «Izcili vērtīgs», «BIO» ir trīs kategorijas, kuras pārstāv RicBerry produkti.

 

 

RicBerry produktu radīšanas principi

 

Oriģinālprodukti no ogām

Kas Tev nāk prātā, kad runa ir par ogām? Veselīgas, piesātinātas ar vitamīniem, antioksidantiem, 
šķiedrvielām, minerālvielām, zemu kaloriju saturu, un vēl ar būrvīgu garšu! Tieši tādi ir arī RicBerry 
produkti, jo ogas ir RicBerry produktu pamatā. 

100% dabīgi

Visi mūsu produkti ir radīti no ogām, 100% dabīgi, bez konservantiem, bez ĢMO, mākslīgām krāsvielām vai citiem kaitīgiem garšas pastiprinātājiem. 100% dabīgi.

Veselīgi un garšīgi

Ogas ir dabas dāvana. Šie vērtīgie gardumi ir piesātināti ar organismam vērtīgajiem vitamīniem, minerālvielām, šķiedrvielām. Apvienojot dažādas ogas, eksperimentējot ar receptēm un garšvielu salikumiem, mēs atrodam labākos garšas salikumus, radot veselīgus, garšīgus un oriģinālus produktus!

Saudzīgs pārstrādes process

Mūsu mērķis ir saglabāt ogu dabas dāvāto vērtību, svaigumu un sulīgumu, tāpēc tās tiek pārstrādātas pēc īpaši saudzīgas RicBerry tehnoloģijas. Ogu pārstrādes procesā mēs nepārsniedzam 40-50 °C temperatūru. 

Roku darbs

Meistarīgas RicBerry profesionāļu rokas rūpīgi attīra katru ogu, sagatavo un iepako, padarot šo dabas dārgumu pieejamu visa gada garumā. 

Zems cukura daudzums

Mēs samazinām mūsu produktos cukura klātbūtni cik vien tas iespējams, ļaujot izpausties dabīgajam ogu saldumam – fruktozei un glikozei.